صفحات اصلی

آموزش تعدیل آحاد بها | آموزش رایگان محاسبه و نوشتن تعدیل صورت وضعیت تعدیل

آموزش پیشرفته تعدیل آحاد بها

در این صفحه آموزش های تعدیل آحاد بها که ترکیبی از آموزش های رایگان و نمونه جلسات پکیج ها میباشد بارگذاری میشوند. تعدیل آحاد بها و همچنین صورت وضعیت نویسی تعدیل جزء آن دسته از مهارت هایی است که هر مهندس مشاور و پیمانکاری باید آن را بلد باشد که با مشاهده آموزش های این صفحه میتوانید تا حد قابل توجهی آن را فرابگیرید.

به بیان ساده تعدیل به معنای سوار شدن بر روی نمودار تورم است تا مانع از متضرر شدن پیمانکار گردد. آموزش جامع تعدیل را میتونید در پکیج آموزشی مترور حرفه ای که در پایین همین صفحه قرار گرفته است مشاهده نمایید.

جدیدترین فیلم های تعدیل آحاد بها نوشتن صورت وضعیت تعدیل محاسبه تعدیل

فیلم هایی که صرفا از همیار مترور انتظار می رود

فيلم هاي جديدتر به زودي در اين صفحه بارگزاري ميگردد

آموزش تعدیل

آموزش پیشرفته تعدیل آحاد بها
آموزش پیشرفته تعدیل آحاد بها

تعدیل آحاد بها چیست و صورت وضعیت تعدیل آحاد بها چه کاربردی دارد؟

تعدیل به معنای سوار شدن بر روی نمودار تورم است. برای این موضوع باید یک پروژه واقعی و کاربرد تعدیل در آن را بایستی بررسی نمود.

میلگرد در شهریور ماه 1397 به طور میانگین در حدود 4700 الی 4900 تومان در بازار عرضه شده است در نتیجه پیمانکارانی که در مناقصه ای شرکت کرده اند، میلگرد 4700 تا 4900 تومانی را در پیشنهاد قیمت خود لحاظ کرده اند. اما با گذشت زمان و افزایش تورم قیمت ها نیز تغییر می کنند به طوری که قیمت میلگرد در تاریخ اردیبشهت ماه 1399 در حدود 6400 تا 6600 تومان می باشد. 

 

چرا باید تعدیل و صورت وضعیت نویسی تعدیل را آموزش ببینیم ؟


جبران هزینه ها یاد شده از طریق صورت وضعیت تعدیل آحاد بها ممکن است. در واقع صورت وضعیت تعدیل به نحوی جبران کننده هزینه های ناشی افزایش قیمت ها ناشی از تورم است که پیمانکاران متناسب با هر صورت وضعیت کارکرد خود، می بایست صورت وضعیت تعدیل آحاد بهای مربوط به آن صورت وضعیت کارکرد را نیز مطابق با بخشنامه 173073 تهیه کنند.

ما در دوره جامع مترور حرفه ای در خصوص صورت وضعیت نویسی کارکرد و صورت وضعیت تعدیل آحاد بها به طور کامل توضیح داده ایم. تفسیر بخشنامه های صورت وضعیت نویسی، شفاف سازی ابهامات بخشنامه ها، آشنایی فرم های صورت وضعیت نویسی، نوشتن یک صورت وضعیت کارکرد و یک صورت وضعیت تعدیل آحاد بها به طور کامل و با جزئیات دقیق و … از جمله سرفصل های مباحث صورت وضعیت نویسی می باشد.

دوره های آموزشی همیار مترور

صفحات مهم آموزشی سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code